KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713067

nr 1271 3067

Oidentifierad konstnär. Gamla Brogatan 28, Stockholm. Signerad Eklund. Olja på duk, 21x26 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:27:28

13/8 11:11:58 1      150 kr
26/8 17:50:36 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm